Nové hry od E-gaming

Vyskúšajte 20 nových hier od spoločnosti E-gaming.

VYSKúšajte nové hry

After Dark

After Dark je 5 kotúčová video hra s 5 výhernými líniami. Hra obsahuje ‘divoké’ symboly a extra multiplikátor výhry. Všetky výherné kombinácie sú vyplácané zľava doprava. 3 alebo viac zhodných symbolov zobrazených na výhernej línii tvoria výhernú kombináciu. Vyplácaná je len najvyššia výhra z výhernej kombinácie. Divoký symbol expanduje v priebehu hry a nahrádza všetky symboly.

5 líniová hra

Expandujúci symbol wild

Násobitel výhier

5 valcová

Fruit jack

Fruit Jack je 5 kotúčová video hra sa 40 výhernými líniami. Všetky výherné kombinácie sú vyplácané zľava doprava. Divoký symbol (Fruit Jack) nahrádza všetky ostatné symboly okrem Bonus-Scatter symbolu (Darčeková krabica). Ak sa na valcoch objaví 3 a viac ‘Bonus-Scatter’ symbolov, aktivuje sa bonusová hra s 10 až 30 hrami zadarmo. Ďalších 15 hier zadarmo je možné vyhrať v priebehu bonusovej hry.

40 líniová hra

Mystery

Bonus

5 valcová

Hunter´s Dream 2

Hunter’s Dream 2 je 5 kotúčová hra s 20 výhernými líniami. Výhry sú vyplácané zľava doprava. Divoký symbol (Oheň) nahrádza všetky ostatné symboly okrem Bonus-Scatter symbolu (Lovecká Chata). Každý aktívny Divoký symbol na výhernej línii násobí výhru dvakrát. Bonus-Scatter symbol sa objavuje len na prostredných kotúčoch. 3 Bonus-Scatter symboly na prostredných kotúčoch spustia bonus 15 hier zdarma, počas ktorých možno vyhrať ďalších 15 voľných hier.

20 líniová hra

Násobitel výhier wild

Bonus

5 valcová

Jewels Quest 2

Jewels Quest je 5 kotúčová video hra s 20 výhernými líniami. Všetky víťazné kombinácie sa vyplácajú v troch smeroch: zľava doprava, sprava doľava a stredom – okrem Scatter symbolu (Červený kameň). 3 a viac Scatter symbolov kdekoľvek na kotúčoch aktivujú bonusovú hru (Mystery Game) s náhodnou výhrou. Divoký symbol (Zelený kameň) zdvojnásobuje všetky výhry s výnimkou Scatter symbolov a chová sa ako Divoký symbol až dovtedy, kým nevytvorí vlastnú výhernú kombináciu.

20 líniová hra

Wild

Scatter

5 valcová

Multiplay 81

Multiplay 81 je 4 kotúčová video hra s 81 výhernými líniami. Všetky víťazné kombinácie sa vyplácajú zľava doprava. Hra ponúka divoký symbol (Multiplay) ktorý nahrádza všetky ostatné symboly na výhernej línii. Každý aktívny divoký symbol (Multiplay) násobí výhru dvoma.

81 líniová hra

Násobiteľ výhier wild

4 valcová

Nightmare Squad

The Nightmare Squad je 5 kotúčová, 4 radová hra s 20 výhernými líniami. Hra obsahuje symbol WILD, náhodný WILD, výhru MYSTERY a HRY ZADARMO.

81 líniová hra

Násobiteľ výhier wild

5 valcová

Pirate Adventures

PIRATE ADVENTURES je 5 kotúčová videohra s 3 radami a 20 výhernými liniami. Hra obsahuje divoký symbol LEBKA s funkcou násobenia, scatter symbol BONUS a 2 typy hier zdarma.

20 líniová hra

Násobiteľ výhier wild

5 valcová

Treasures of Asgard

Treasures of Asgard je 5 kotúčová hra s 5 výhernými líniami. Všetky výherné kombinácie sú vyplácané zľava doprava. Divoký symbol (Loki) nahrádza všetky ostatné symboly okrem Bonus-Scatter symbolu (Bifrost / Dúha). Každý aktívny divoký symbol na výhernej línii zdvojnásobuje výhru. Bonus-Scatter symbol sa objavuje len na prostredných 3 kotúčoch. 3 bonusové symboly na prostredných kotúčoch aktivujú 15 hier zadarmo. Ďalších 15 hier zadarmo je možné vyhrať v priebehu voľnej hry.

5 líniová hra

Násobiteľ výhier wild

Bonus

5 valcová

Wild Cookies

WILD COOKIES je 5 valcová hra so 4 radami a 50 výhernými líniami. Hra obsahuje divoký symbol “WILD”, “MYSTERY” symbol, “BONUS” scatter symbol, bonusové hry a unikátne obrie symboly (blok 2×2 klasických symbolov). Obrie symboly sa môžu objaviť kdekoľvek a kedykoľvek v priebehu regulárnej alebo bonusovej hry. Obrie symboly se zobrazujú v podobe všetkých symbolov z výhernej tabulky vrátane divokého symbolu “WILD”. Divoký symbol “WILD” nahrádza za akýkoľvek iný symbol okrem “BONUS” scatter symbolu. Pokiaľ sú tri a viac “WILD” symbolov súčasťou výhernej kombinácie, potom je vyplácaná len najvyššia možná výhra zo všetkých symbolov na výhernej línii vrátane “WILD” symbolov. Tri alebo viac “BONUS” scatter symbolov na akejkoľvek pozícii naprieč všetkými valcami aktivuje bonusovú hru “Free Games” s 10, 20 alebo 30 otočkami zadarmo v závislosti od počtu “BONUS” scatter symbolov. Ďalšie otočky zadarmo je možné získať v priebehu každej aktívnej bonusovej hry. Všetky výherné kombinácie sú kalkulované zľava doprava a vyplácaná je vždy len najvyššia dosiahnutá výhra z výhernej kombinácie na každej výhernej línii.

50 líniová hra

Wild

Bonus / scatter

5 valcová

Super Star 27

Super Star 27 je klasická 3 kotúčová video hra s ovocnými symbolmi a 27 výhernými líniami. Hra obsahuje záhadný ‘Mystery’ symbol (hviezda), ktorý dodáva hráčovi viac vzrušenia.

27 líniová hra

Mystery symbol

3 valce

Primal Age

PRIMAL AGE je klasická 5 kotúčová video hra, so 4 radami a 20 výhernými líniami. Hra obsahuje rozširujúci sa symb ol WILD s funkciou násobenia, symbol SCATTER a symbol BONUS a FREE spiny.

20 líniová hra

Bonus

Free spiny

Scatter

5 valcová

Multiplay HOT

Multiplay Hot je 4 kotúčová video hra s 20 výhernými líniami. Všetky víťazné kombinácie sa vyplácajú zľava doprava. Divoký symbol (Multiplay) nahrádza všetky ostatné symboly v hre. Každý aktívny Divoký symbol zdvojnásobuje výhru.

20 líniová hra

Násobiteľ výhier WILD

4 valcová

Frozzy fruits

Frozzy Fruits je 5 kotúčová videohra (12 aktívnych symbolov na otočku) s 36 výhernými líniami. Aktívne symboly sa zobrazujú v diamantovej matici (1,3,4,3,1 symboly na kotúč). 3 alebo viac zhodných symbolov na jednej z 36 výherných línií tvoria výhernú kombináciu. Každý aktívny divoký symbol “Wild” nahrádza všetky ostatné symboly a násobí výhru podľa vlastnej individuálne hodnoty násobku (1x až 9x). Všetky výherné kombinácie sú vyplácané zľava doprava a vyplácaná je len najvyššia dosiahnutá výhra z výhernej kombinácie.

36 líniová hra

Násobiteľ výhier WILD

5 valcová

Treasure box 2

Treasure Box 2 je 5 kotúčová video hra s 10 výhernými líniami. Každá výherná kombinácia je vyplácaná zľava doprava okrem Scatter symbolu (Hviezda), ktorý vyhráva na každej pozícii. Keď sa na kotúčoch objaví 3, 4 alebo 5 symbolov trezoru, aktivuje sa bonusová hra, v ktorej hráč musí otvárať trezory s náhodnými výhrami. Bonusová hra končí, keď hráč otvorí prázdny trezor.

10 líniová hra

Scatter / Bonusový hra

5 valcová

Double game 2

Double Game 2 je 5 kotúčová video hra s 20 výhernými líniami. Hra obsahuje divoký symbol (DG), multiplikátory výhier a bonusovú hru. Všetky výherné kombinácie sú vyplácané zľava doprava. Bonusová hra je aktivovaná pri zhode najmenej 3 alebo viac divokých symbolov (DG) na akejkoľvek pozícii. Bonusová hra pozostáva s 10 hier zdarma zobrazených na hornom monitore. Dodatočné hry zadarmo môžu byť získané počas bonusovej hry.

20 líniová hra

Násobiteľ výhier WILD

Bonus

5 valcová

Big Show

Big Show je 3 kotúčová hra s 5 výhernými líniami. Výhry sú vyplácané za kombinácie 3 zhodných symbolov. Ak sa kdekoľvek na kotúčoch vyskytnú 3 Scatter symboly (Zvončeky), aktivuje sa bonusová ‘Mystery’ hra s náhodnými výhrami. Divoký symbol (Kabaretná tanečnica) nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem Scatter symbolov. Každý aktívny Divoký symbol násobí (1x, 2x, 3x) výhru akejkoľvek kombinácie, ktorú dokázal úspešne doplniť. Symbol Kabaretnej tanečnice pri formácii 3×3 na kotúčoch aktivuje 15 otočení kotúčmi zadarmo.

5 líniová hra

Scatter

Wild

3 valcová

Blazing Reels

BLAZING REELS je 5 valcová hra so 4 radmi a 40 výhernými líniami. Hra obsahuje divoký symbol SEDMIČKA a scatter symbol HVIEZDA.

40 líniová hra

Scatter

Wild

5 valcová

Triple Wild seven 5 reels

TRIPLE WILD SEVEN 5 REELS je 5 valcová hra s 3 radmi a 10 výhernými líniami. Hra obsahuje rozširujúcí sa divoký symbol 777 a scatter symboly ZVONY a HVIEZDA.

10 líniová hra

Rozširujúci sa wild

Scatter

5 valcová

Flaming spins

FLAMING SPINS je 5 valcová hra s 3 radmi a 20 výhernými líniami. Hra obsahuje rozširujúcí sa divoký symbol WILD a scatter symboly ZVONY a HVIEZDA.

20 líniová hra

Wild

Scatter

5 valcová

Vyskúšajte 20 nových hier od spoločnosti E-gaming.

VYSKúšajte nové hry