Nové hry od GameArt s BONUSOM, na ktorý už viac nemusíte čakať

Získať bonus v automatoch, vďaka ktorému môžete navýšiť svoju výhru, je veľkým šťastím. V nových hrách, ktoré vám exkluzívne prináša MonacoBet, na bonus čakať nemusíte. African Sunset 2, Dawn of Olympus, Mariachi Fiesta či Rosh Immortality od Game Art vám po prvýkrát v histórií ponúkajú možnosť zakúpenia si bonusovej hry, ktorú môžete využiť kedykoľvek chcete a jediným kliknutím navýšiť svoju bonusovú výhru niekoľkonásobne. Tak čo, idete do toho?

Bonusovú hru si môžete zakúpiť za 100-násobok stávky. Po zakúpení sa aktivuje bonusová hra, a preto už viac nemusíte čakať na jej náhodné padnutie.

Ako zakúpiť bonus

Ste tu nový? Užite si množstvo zábavy s exkluzívnym vstupným bonusom, ktorý sa len tak neodmieta. Získajte 100 % z vkladu až do výšky 5000 € a k tomu 200 free spinov. Neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes, čakajú na Vás rôzne akcie, bonusy a jedinečné výhody.

Africký západ Slnka ako ho nepoznáte. V tejto safari hre African Sunset 2 s 15 výhernými líniami od Game Art sa zoznámite s najdivokejšími zvieratami sveta, ako sú nosorožce, žirafy, zebry, slony či s najmocnejším kráľom džungle – levom. Práve v tejto hre si môžete uplatniť vopred zakúpenú bonusovú hru, ktorú aktivujete jediným kliknutím. Nemusíte tak viac čakať na Scatter Wilds symboly, ktoré nahrádzajú všetky ostatné symboly a ponúkajú nové zatočenia zdarma. V tej pravej chvíli môžete kliknúť na bonusovku, ktorú si vopred môžete zakúpiť za 100-násobok stávky a aktivovať si ju kedykoľvek sami budete chcieť. Nemusíte už tak čakať na náhodný bonus.

Game Art hry majú vynikajúcu povesť v skvelej grafike, ktorá nesmie chýbať ani pri mytologickom slote Dawn of Olympus. S gréckymi bohmi sa neradno zahrávať, no Dawn of Olympus vám v MonacoBet online kasíne exkluzívne prináša opäť skvelú možnosť, ktorú sa oplatí využiť a znásobiť svoju výhru. Aj pri tejto automatovej hre si môžete vopred zakúpiť bonusovú hru a využiť jú v tej pravej chvíli. Ak radi riskujete a hráte s najvyššou možnou stávkou, môžete vyhrať vysoký balík peňazí. Pripojte sa aj vy k všemohúcemu vládcovi oblohy a mocnému Zeusovi, nádhernej Aténe, múdrej Gaii a strašnému Chronosovi, ktorí vám prinášajú až 200-násobok stávky. Spolu s vopred zakúpenou bonusovou hrou, na ktorú stačí skutočne počas hry len kliknúť, sa stávka môže niekoľkokrát navýšiť a prispieť vám k Big Win výhre.

Uspieť a vyhrať môžete aj v hre Mariachi Fiesta, ktorú vám opäť prináša Game Art. Nalaďte sa na mexický štýl a roztočte to exkluzívne v MonacoBet online kasíne. Aj v tomto prípade si vás hrá získa zaujímavou grafikou a animáciami, pri ktorých nemôže chýbať mariachi akordeón, trúbky, husle, maracas a povzbudzujúca hudba, ktorá vás navedie na tú správnu nôtu. Svoju výhru môžete navýšiť aj symbolom Scatter, ktorý nemožno prehliadnuť, pretože ide o krásnu tmavovlasú tanečnicu flamenca. Pokiaľ sa vám však nepodarí symboly získať, nezúfajte. V MonacoBet aj v tomto prípade myslíme na svojich hráčov a umožňuje im vopred si zakúpiť bonusovku, ktorá vám pomôže v získaní vytúženej výhry. Ak budete mať šťastie, k výhre vám dopomôžu aj WILD symboly, ktoré ostanú na valcoch po celú dobu trvania.

Pripravte sa na brutálny boj a šialené výhry v hre Rosh Immortality Cube Megaways od Game Art, ktorá patrí medzi najvýbušnejšie hry vôbec. Vstúpte do sveta zakázanej mágie, krásnych princezien, hrôzostrašných trpaslíkov, zlomyseľných orkov a bezbožných ohavností a získajte hneď 3 symboly ROSH SCATTER, ktoré vám spustia funkciu tajomného symbolu. Keď vám na valcoch pristane 4, 5 alebo 6 symbolov ROSH, spustíte 8, 10 alebo 12 ZATOČENÍ úplne ZDARMA. Svoju výhru však môžete znásobiť aj odomknutím 6. valca či vopred zakúpenou bonusovou hrou, ktorú stačí počas hry spustiť a nečakať viac na náhodu. Kúzla, čary, mágia a bonus k tomu. To všetko vám pomôže k získaniu vytúženej výhry. Bola by škoda nevyužiť túto skvelú ponuku, ktorú vám historicky prvýkrát prináša iba MonacoBet.

Sieň slávy

140 000,00 €
Pred viac ako 14 dňami
MIL***11
140 000,00 €
Pred viac ako 14 dňami
JAN***NY
103 405,00 €
Pred viac ako 14 dňami
EMK***56
100 000,00 €
Pred viac ako 14 dňami
LEN***90
97 249,75 €
Pred viac ako 14 dňami
PET***OS
140 000,00 €
Pred viac ako 14 dňami
MIL***11
140 000,00 €
Pred viac ako 14 dňami
JAN***NY
103 405,00 €
Pred viac ako 14 dňami
EMK***56
100 000,00 €
Pred viac ako 14 dňami
LEN***90
97 249,75 €
Pred viac ako 14 dňami
PET***OS

Novinky