ZODPOVEDNÉ HRANIE

Zodpovedné hranie je široký pojem, ktorý zahŕňa niekoľko pravidiel uplatňovaných na hazardné hry s cieľom zabezpečiť bezpečný herný zážitok a ochranu ľudí pred potenciálnymi negatívnymi následkami online hazardných hier.

Je dôležité si uvedomiť, že hazardné hry by mali byť vnímané ako forma zábavy, a nie ako spôsob získavania peňazí. Aj keď pre väčšinu z nás je samozrejmé, že kasínové hry slúžia len na oddych, pre niektorých môže byť toto vnímanie o niečo zložitejšie.

Upozornenie: Účasť na hazardnej hre je zakázaná pre osoby mladšie ako 18 rokov. Hazardné hry nesú riziko veľkých finančných strát a nadmerné hranie môže mať aj možné negatívne vplyvy na zdravie.

Sebaobmedzujúce opatrenia v našom kasíne: Viete si nastaviť maximálnu výšku celkových stávok a výšku maximálnej prehry. Limity si viete zmeniť v sekcií „Profil“ raz za mesiac.
V prípade že už boli Vami limity zmenené, môžete nám poslať žiadosť o zmenu/vypnutie na email online@monacogames.sk. Zmena sebaobmedzujúcich opatrení tvrvá zo zákona 7 dní.

Dôležité odkazy: Úrad pre reguláciu hazardných hierHrajte s rozumomNehrajteCentrum pre liečbu závislostí.

LINKA POMOCI PRE PROBLÉMY S HRANÍM: 0800 800 900

Prevádzkový čas: Po – Pia: 9.00 – 17.00 h.
Mimo prevádzkových hodín je k dispozícii záznamník.
cpldz@cpldz.sk
02/ 53 417 464
02/ 53 417 467