REGISTRÁCIA,
PRIHLÁSENIE

“Na email, ktorý ste zadali pri registrácií vám bola zaslaná správa na overenie. Správu je potrebné otvoriť a kliknúť na vyznačený text.”

“V prípade, ak vám nebol doručený email na overenie emailovej adresy je potrebné skontrolovať, či ste email zadali správne. Ak je email v hráčskom konte napísaný správne uistite sa, či vaša emailová schránka nie je plná (v prípade plnej schránky nemusí byť správa doručená). Poslednou možnosťou je, že správa bola doručená do SPAMu, odporúčame si skontrolovať tento priečinok.”

“Uistite sa či tel. číslo zadávate správne. Tel. číslo je potrebné zadať bez prvej 0. V prípade slovenského čísla zvoľte predvoľbu +421.”

“Ak ste zabudli prihlasovacie meno, je potrebné napísať požiadavku (že ste zabudli prihlasovacie meno) na online@monacogames.sk a do prilohy vložiť novú fotografiu občianskeho preukazu.”

“Ak ste zabudli heslo kliknite na ”Zabudol si heslo? ” zadaním prihlasovacieho mena a emailu ktorý máte v hráčskom konte vám bude vygenerované heslo zaslané na email. Heslo slúži na prihlásenie.”

“Zašlite na online@monacogames.sk fotografiu občianskeho preukazu, uveďte že ste zabudli svoje prihlasovacie meno a že si prajete zmeniť email v hráčskom konte. Poskytneme vám prihlasovacie meno a zmeníme email. Následne pri prihlásení kliknete na zabudnuté heslo, systém vám vygeneruje nové a zašle vám ho na email.”

“V prípade zmeny emailu je potrebné napísať na online@monacogames.sk.

“Ak by ste si chceli zmeniť tel. číslo, je potrebné prejsť na Profil > Nastavenia > Zmena reg. údajov. Telefónne číslo je možné zmeniť raz za 30 dní.”

“Každý bez politických väzieb a vzťahov a zároveň každý, kto nie je zahrnutý v registri vylúčených osôb.”

“Registráciu možno uskutočniť prostredníctvom tlačidla ZAREGISTRUJ SA v pravom hornom rohu webovej stránky. Potrebné je uviesť osobné údaje a zadať osobné doklady na overenie. Registrácia vyžaduje zvoliť si unikátne používateľské meno a heslo.”

“Áno. Registrácia pod skutočným menom je nevyhnutná, nakoľko ide o základný údaj na kontrolu totožnosti hráča.”

“Vzhľadom na to, že doklady totožnosti sa overujú “ručne”, celý proces môže trvať do 6 hodín od nahrania Vašich dokladov do systému.”

“Prihlásenie do účtu hráč realizuje prostredníctvom tlačidla PRIHLÁSIŤ v pravom hornom rohu (pri tlačidle ZAREGISTRUJ SA). Následne zadá unikátne používateľské meno a heslo nastavené pri registrácii užívateľského účtu.”

“V takomto prípade hráč nemá oprávnenie využívať služby dostupné v žiadnom online kasíne.”